O nas

Informacje

o nas

Gosia

Nazywam się Małgorzata Denc i jestem dyplomowaną kosmetyczką od 2008 roku. Ukończyłam 2-letnią Policealną Szkołę La Femme i już w czasie nauki czynnie uprawiałam zawód. Niedługo potem zostałam Instruktorem stylizacji paznokci, pedicure i kosmetyki w firmie La Femme. Prowadzenie szkoleń oraz praca z klientem stała się moją pasją i zarazem marzeniem posiadania własnego gabinetu.

To marzenie się spełniło, a ja w swojej praktyce cenię sobie kontakt z ludźmi, możliwość rozpoznania oraz spełniania potrzeb klientów. Moim pragnieniem jest by wizyta u kosmetyczki była luksusem, na który stać każdą/go z Nas.

Nauka trwa całe życie, wciąż więc się dokształcam. Ukończyłam liczne kursy potwierdzone dyplomami m.in.: stylizacji paznokci i zdobnictwa u mistrzów w tej dziedzinie, pedicure problematycznego, złuszczania kwasami, mikrodermabrazji, wizażu i wiele innych. Uczęszczam na sympozja i szkolenia produktowe i nie jest to na pewno koniec : )

Prywatnie jestem mamą Patryka, Justynki i Marka. Rodzina i dom są dla mnie całym światem, ale jest jeszcze coś tylko dla mnie – mój Salon ; )

IMG_2356a